משקפי שמש מבצעים

משקפי שמש הפכו לפריט אופנה טריוויאלי בחיינו, על אף שאינם נועדו להיות כאלה, או לכל היותר פריט נלווה. בראש ובראשונה, בריאות העיניים משחקת תפקידם משמעותי בהרכבתם, כשהמטרה היא להגן על העיניים מפני נזקים של קרינת UV וכך למנוע פגיעה בקרנית העין, ובמקרים קיצוניים אף מעיוורון.

משקפי ראייה מותגים

בעידן של תרבות צריכה, מותגים ומגוון אפשרויות בו אנו חיים, הופכת בחירת משקפי ראייה להליך שנבחן לעומק על ידי הצרכן. על אף שמשקפי ראייה הפכו עם הזמן לפריט אופנתי הנותן עיצוב חדש ומעניין לפנים שלנו, מטרתו העיקרית היא לשמש לנו עזר לראייה והוא אמצעי רפואי לכל דבר שאמור להקל עלינו בצורה המקסימלית.

משקפי ראייה לילדים

ילדים לא אוהבים להרכיב משקפיים, זה לא סוד. על אף בעיות הראייה, הם יעדיפו להתחמק מזה, ועוד יותר להתחמק מבדיקות אצל רופא עיניים. ההתמודדות עם המצב מצד ההורים היא לא פשוטה, ובכל זאת מוטלת עליהם האחריות להפוך את תהליך רכישת המשקפיים לחוויה נעימה עבור הילד ושלא יקבל תחושה שכופים עליו לעשות זאת. 

משקפי ראייה במבצע

עם הפיכת משקפי הראייה לפריט אופנתי המתכתב עם פריטי לבוש והנעלה, גדל גם היצע המשקפיים והמותגים בחנויות. ההבדל בין ביגוד למשקפי ראייה הוא כמובן בפן הבריאותי והרפואי, וגם כי משקפי ראייה הם מוצר המיועד לשמש אותנו לשנים רבות ולא נחליף אותם בתדירות של החלפת בגדים.

התאמת משקפי מולטיפוקל

עדשות למשקפיים הן תחום נרחב ומורכב משני סוגים: עדשות רגילות ועדשות רב-מוקדיות. עדשות רגילות פותרות ליקויי ראייה פשוטים כמו משקפי קריאה ומשקפי מרחק. עדשות מולטיפוקל הן רב-מוקדיות הכוללות בתוכן את פתרון הראייה לכל המרחקים, ולמעשה מבצעות את עבודה של שני סוגי העדשות הרגילות ומונעות אחזקה של סוגי משקפיים נפרדים.

בדיקות ראייה למשרד הרישוי

כל נער או נערה נרגשים בהגיעם לגיל 16 וחצי, התקופה בה הם רשאים להתחיל בתהליך הוצאת רישיון נהיגה. עוד בטרם יעלו על ההגה וילמדו את יסודות הנהיגה הבטוחה והזהירה בשיעורים המעשיים..

בדיקות ראייה למבוגרים

ישנו מיתוס רווח בקרב אנשים הנוטים לחשוב באם לא סובלים מבעיות בעיניים, אין טעם ללכת לבדיקת ראייה, על אחת כמה וכמה לפני גיל 40. כבר כאן הגישה הזאת טועה ומטעה, בעיקר אותנו. הקפדה על בדיקת עיניים שנתית ללא תלות בגיל או במצב הראייה היא קריטית להמשך חיינו.

בדיקות ראייה לילדים

החשיבות שבבדיקות ראייה תקופתיות, אצל מבוגרים וילדים כאחד, ממלאת חלק משמעותי בשמירה על אורח חיים בריא בשווה לתזונה נכונה, כושר גופני ומעקבים רפואיים. למרות זאת, נתונים מראים כי רק 20% מכלל הציבור עושים בדיקות ראייה על אף שהבדיקות אמורות להיות חלק בלתי נפרד מהבדיקות שאנו מבצעים באופן שגרתי.

בדיקה והתאמה של עדשות מגע

שימוש בעדשות מגע נפוץ בכל רחבי העולם כבר עשרות שנים מתוקף היותן אלטרנטיבה נוחה להרכבת משקפי ראייה. יחד עם זאת, התאמת עדשות מגע היא משימה מורכבת שיש לבצע ביסודיות, שכן היצע עדשות המגע הולך וגובר אך המטרה החשובה ביותר בבחירה היא לתת מענה לבעיית הראייה הקיימת ולמנוע נזקים.

בדיקה והתאמה אסטיגמטיזם

אסטיגמטיזם הוא סוג של הפרעה שסיבתו בדרך כלל בצורה של הקרנית, שתפקידה לספק את רוב העוצמה האופטית של העין. היא באה לידי ביטוי כאשר לקרנית נוצר מראה אליפטי (הנקרא גם "צילינדר") ונוצרת בעין תמונה בעלת שני מוקדים.

צרו איתי קשר